Стоматология Імплантація зубів

Імплантація зубів у Дніпрі

Що таке зубний імплант?

У стоматології – це титановий, спеціально оброблений штифт, який загвинчується в кістку необхідним пристроєм і з подачею фізіологічного розчину після цього, покривається коронкою з різною фіксацією.

Відомо, що більшість населення України звертаються до стоматолога, коли вже немає можливості вилікувати зуб і такі зуби видаляються. Крім цього, якщо віддалені від одного до кількох зубів – це не тільки не естетично, а й через дефект у зубному ряду перевантажуються сусідні зуби, вони починають нахиляються у бік дефекту, або висуваються вгору чи вниз туди, де відсутні антагоністи.

На сьогоднішній день найкращим варіантом для усунення дефекту зубного ряду показала себе імплантація. За цієї методики зуб відновлюється повністю, і з боку естетики та функції. Правильно підібраний тип імпланта та техніка імплантації дають добрий результат для подальшого функціонування жувального органу.
Для імплантації використовують хірургічно оснащений кабінет із ліцензією на хірургічну діяльність, потім після загоєння коронку виготовляє технік, а встановлює лікар – ортопед.

Види зубних імплантів

Імплантати поділяють на:

 • цілісні
 • розбірні

Цілісні імпланти дуже прості за будовою, всередині в ньому розташований порожній простір, завдяки цьому він легший, після встановлення в кістку цей простір закривається заглушкою.

Після того, як імплант прижився, його перевіряють за рентгеном або комп’ютерною томографією, цю заглушку видаляють і на її місце ставлять абатмент, на який потім надягається металокерамічна, або цирконієва коронка, попередньо виготовлена ​​техніком анатомічного відбитка пацієнта.

Розбірна конструкція зроблена так, що жорстко в кістки кріпиться імплант, а на нього робиться таке кріплення, яке при встановленні на імплант замикається. Цю коронку або знімний протез можна замінити за будь-якої поломки деталей, це набагато краще, ніж змінювати весь імплант.

При консультації пацієнту можна запропонувати кілька варіантів протезування. Керуючись анатомією, необхідно знати, яких цілей хоче досягти пацієнт, а головне уточнити фінансові витрати, тому що імплантація зараз вважається дорогим напрямком у стоматології.

Приклад із практики

До нас до клініки звернулася пацієнтка з повною відсутністю зубів на нижній щелепі. Їй було запропоновано протезування у 2х варіантах – 1 на чотирьох імплантах, встановлення металокерамічного мосту.

2 – об’ємний протез на балковому кріпленні пластмаси. Вона обрала другий варіант, оскільки це набагато дешевше.

Для того, щоб досягти успішного результату у відновленні функції жування та естетики при посмішці, не завжди достатньо вставити імплантати, це може бути проміжним етапом лікування і далі відбуватимуться додаткові методики відновлення зубного ряду. Імпланти повинні бути легкими як у роботі для стоматолога, так і добре відновлювати функцію жування для пацієнта.

Тому при виборі імплантаційної системи враховуються будова кістки – губчаста або щільніша. А також підбір інструментів для імплантації фрез та викруток. Залежно від типу кісткової тканини вибирається імплант. Якщо кістка більш пориста, то краще взяти імплант конусовидної форми з «агресивним» різьбленням, а якщо кістка щільна, то підійде циліндричний імплант з дрібною нарізкою. Якщо це не зважати на імпланти можуть не прижитися.

Вимоги до зубних іплантів

 1. Повинен зручно встановлюватись
 2. Стимулювати остеоінтеграцію, для чого імплант спеціально обробляється від механічних речовин та стерилізується;
 3. Дозволяє широко використовувати за різних напрямків протезування;
 4. Бути стійким до зламу, щоб пацієнт був задоволений.Однако , кроме материала импланта нужно учитывать профессионализм доктора.

Після імплантації обов’язково 1 раз на рік проходити огляд навіщо проводять рентгенологічне обстеження імпланту, дивляться стан кістки. Перевіряють оклюзію, щільність змикання зубів та пережовування їжі.

Оцінюють індивідуальну гігієну, якщо необхідно, призначають професійну гігієну. Також дивляться крайове прилягання пломби, гвинти, що закривають в імплантах, зносостійкість коронок, дивляться стан інших зубів.
В імплантацію входить імплантація титанового штифта. Потім йде етап приживлення – 3 місяці, після чого протезування тимчасовою або постійною коронкою. Вимоги до кісткової тканини:

Розташування має бути на тому ж рівні, що і після імплантації, що після імплантації. Для фіксації коронок використовують 2 способи – цементний та гвинтовий, що залежить від клінічної ситуації пацієнта, фінансових можливостей.

Виходячи з викладеного, рекомендуємо Вам звертатися до нас до клініки для імплантації та протезування, щоб врахувати всі можливі варіанти для покращення функції жування та естетики.

Зв'яжіться з нами

Подзвоніть нам
+38 (097) 206-88-38
Напишіть нам
info@dentist.net.ua

Запишіться на прийом

Настав час пройти обстеження чи вам потрібно поговорити зі стоматологом? Ми працюємо: з понеділка-субота з 9:00 до 19:00. (закрито у неділю).

  Відгуки
  Імплантації зубів у Дніпрі

  Руслан Рева
  Професійне чищення

  Приходив на чистку (раніше лякали походи до стоматолога), залишився задоволений якістю роботи, обслуговування на найвищому рівні, доктор великий фахівець у своїй справі. Приходитиму ще! Всім рекомендую!

  Василь
  Косметична стоматологія
  Володимир Ткаченко
  Хірургінча стоматологія

  Дуже хороший лікар, все швидко та якісно зробила, всім рекомендую.

  Єлизавета Харитонівна
  Пломбування

  Дякуємо за швидко надану допомогу, дуже задоволена, що звернулася до Вас у клініку.

  Лікарі
  Терапевти

  Юрханян Гита Арменаковна

  Юрханян Гіта Арменаківна

  • Стоматолог-терапевт
  • Досвід роботи 10 років
  https://dentist.net.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_1921-1.jpg

  Максудов Рустам Вагідович

  • Стоматолог-терапевт
  • Досвід роботи 5 років
  https://dentist.net.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-10_16-20-33-187-1.png

  Рижков Сергій Михайлович

  • Стоматолог загального профілю
  • Досвід роботи 7 років
  Бровченко Татьяна Олександровна

  Бровченко Тетяна Олександрівна

  • Медичний директор, лікар стоматолог, терапевт, ортопед
  • Досвід роботи 20 років

  Відповіді на запитання, що часто ставляться
  FAQ

  https://dentist.net.ua/wp-content/uploads/2021/09/19-08-Dentist-and-Doctor_183449275-removebg-preview-1-2.png
  Як часто я повинен відвідувати стоматолога?

  Рекомендуються регулярні шестимісячні відвідування стоматолога, які допоможуть у виявленні проблем на ранній стадії, а також у підтримці гарної гігієни ротової порожнини та здоров’я.

  Як часто потрібно чистити зуби щіткою та користуватися зубною ниткою?

  Дуже важливо чистити зуби двічі на день. Одного ранку після сніданку і знову ввечері перед сном. Ми рекомендуємо використовувати зубну щітку з м’якою щетиною та щітку під кутом 45 градусів до ясен. Чистити зуби зубною ниткою слід один раз на день, оскільки це так само важливо, як чистка щіткою. Чищення зубною ниткою видаляє їжу, що застрягла між зубами, недоступну для щітки.

  Що викликає неприємний запах із рота?

  Є багато факторів, що сприяють виникненню неприємного запаху з рота. Неприємний запах з рота зазвичай викликається бактеріями, що мешкають на поверхні язика та в горлі. Інші причини включають, але не обмежуються: куріння, сухість у роті, захворювання пародонту/ясен, інфекції носа чи носових пазух. Лікування неприємного запаху з рота залежить від першопричини проблеми. Важлива хороша гігієна ротової порожнини, включаючи чищення щіткою, зубною ниткою і чищення язика.

  Чи слід відбілювати зуби до або після відновлення чи заміни зубів?

  Якщо ви думаєте про відбілювання зубів, вам слід обговорити це з нами, перш ніж ми приступимо до будь-яких відновлювальних або серйозних стоматологічних робіт. Спочатку слід провести відбілювання, щоб штучний зуб або пломба відповідали відтінку ваших зубів після процедури відбілювання.

  Записатися

  Настав час пройти обстеження чи вам потрібно поговорити зі стоматологом? Ми працюємо: з понеділка-субота з 9:00 до 19:00. (закрито у неділю).

  Контактний телефон
  +380972068838
  Телефонуйте нам у робочий час
  Адреса
  вул. Робоча, 146, Дніпро
  Дніпропетровська область, 49000
  Час роботи
  Понеділок п'ятниця
  9:00-19:00

   Робочі години

   Ознайомтеся з графіком роботи DentaProf, щоб спланувати свій візит.

   Понеділок
   9:00-19:00
   Вівторок
   9:00-19:00
   Середа
   9:00-19:00
   Четвер
   9:00-19:00
   П'ятниця
   9:00-19:00
   Субота
   9:00-19:00
   Неділя
   Закрито